Niedrogie rozwiązanie

System fasadowy vinyTop jest wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem dla licowania (okładania) ścian domów, garaży, altanek ogrodowych, szaletów, przewoźnych baraków mieszkalnych oraz wielu innych obiektów.
Dzięki niewielkiemu ciężarowi profile fasadowe vinyTop nadają się szczególnie do montażu w trudno dostępnych miejscach, jak np. poddasza, szczyty ścian czołowych lub jako oblicówka więźby dachowej.

 

Profil

Profile fasadowe vinyTop są produkowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wytłaczania współbieżnego.
Twarda warstwa zewnętrzna jest odporna na działanie promieniowania UV i gwarantuje wysoką trwałość. Profile fasadowe vinyTop są odporne na gnicie i napady owadów, są łatwe w utrzymaniu i eliminują konieczność kosztownego regularnego malowania.
Profile fasadowe vinyTop są z reguły montowane poziomo. Zarys profilu oraz charakterystyczna słojowana powierzchnia nadają fasadzie wygląd tradycyjnego drewnianego deskowania na nakładkę.
W połączeniu z dostosowanymi do profilu akcesoriami oraz odpowiednią konstrukcją wsporczą profile fasadowe vinyTop nadają się najlepiej do wytwarzania podwieszanych, wentylowanych od tyłu elewacji budynków. Można na nich instalować materiały izolacyjne o dowolnej grubości. W ten sposób w każdym przypadku mogą być spełnione najnowsze wymagania dotyczące oszczędności energii.


 
 
wersja drukowana |do początku strony Dane firmy | Mapa strony