Właściwy wybór

Profile fasadowe vinyPlus charakteryzują się fakturą drewna o znacznej żywotności a jednocześnie nie wymagają regularnej konserwacji poprzez malowanie. Profile wytwarzane są z oczyszczonych, wysokiej jakości recyclatów tworzyw sztucznych, powlekanych specjalną folią odporną na warunki atmosferyczne, i mogą być montowane przez stolarza, dekarza lub montażystę fasad bez zastosowania specjalistycznych narzędzi. System vinyPlus dostępny jest wraz z akcesoriami w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

 

DRP 295 i 200

W połączeniu z profilami fasadowymi (profil nakładkowy i profil okrągły) vinyPlus DRP 295 i vinyPlus DRP 200 nadają się szczególnie do okładania ścian szczytowych i obrzeży dachów (attyk). Na przykład jako deska szczytowa osłaniająca pokrycie dachowe lub rząd dachówek okapowych, jako oblicówka przy zakończeniu dachu płaskiego lub jako deska spodnia łat pokrycia dachowego.
vinyPlus DRP 295 i vinyPlus DRP 200 mogą być zastosowane w ościeżach okiennych i drzwiowych, jako oblicówka występów cokołów oraz w wielu innych miejscach na całej elewacji budynku.


 
 
wersja drukowana |do początku strony Dane firmy | Mapa strony