Atuty firmy Vinylit

Wentylowane systemy fasadowe posiadają szereg zalet w porównaniu z innymi systemami w zakresie właściwości konstrukcyjnych. Systemy fasadowe firmy Vinylit zapewniają dodatkowo szereg dalszych korzyści, które warto znać podejmując decyzję o zakupie.
Poniżej przedstawiamy przekonywujące argumenty:

 

Elewacja zapewniająca pełną ochronę budynku

Podwieszane, wentylowane systemy fasadowe Vinylit chronią dom przed niekorzystnym działaniem zmiennych warunków pogodowych. Fasada ochronna firmy Vinylit nie jest montowana bezpośrednio na zewnętrznej ścianie budynku, lecz oddzielona jest pustą przestrzenią od warstwy izolacyjnej. Pomiędzy fasadą i warstwą izolacyjną odbywa się ciągła cyrkulacja powietrza, która odprowadza wilgoć, a nawet osusza wilgotne ściany budynku. Fasady ochronne firmy Vinylit można stosować zarówno na nowych budynkach jak i do modernizacji starego budownictwa. Najistotniejsze zalety, które przekonują:

 

  • wentylowane fasady Vinylit niezawodnie ochronią wasz dom przed wilgocią, niezależnie od tego czy jej źródłem będzie deszcz, topniejąca woda czy wilgotne mury budynku.
  • Izolacja cieplna pod fasadą utrzymuje ciepło w zimie, a wentylacja fasady chłodzi w lecie. W ten sposób oszczędzając energię uzyskuje się optymalną temperaturę w pomieszczeniach.
  • Fasady firmy Vinylit zatrzymują dodatkowo do 13 decybeli hałasu z zewnątrz. Oznacza to o 50% mniej hałasu w domu!
  • Fasady Vinylit zmniejszają obciążenie termiczne zabezpieczając mury budynku na wiele długich lat.

 
 
wersja drukowana |do początku strony Dane firmy | Mapa strony